Комсомольчанин створив еротичні портрети Тимошенко, Богатирьової та Герман

Опубликованно: 19 ноября 2009 Рубрика: Район
6165 0 0 3 Размер шрифта: Добавить в закладки:

Скульптор Олег Рябо з міста Комсомольськ на Полтавщині створив еротичні скульптури прем’єра Юлії Тимошенко, секретаря Ради національної безпеки й оборони Раїси Богатирьової та народного депутата (ПР) Ганни Герман. Свій вибір жінок-політиків аргументував тим, що вони завжди на виду. Хотів показати внутрішній світ жінок середніх літ "саме в соку". Зокрема, скульптура 55-річної Богатирьової має великі груди, широкі стегна. - Для мене Раїса сексуально найпривабливіша. Міцна, із сильним характером...


Богатирьова - Козеріг за гороскопом. "Такі жінки еротичні, незважаючи на показну стриманість. Машина сексу, яка прагне тваринного задоволення. Їй потрібен чоловік печерного типу. Вона не вимагає різноманіття в сексі, але хоче взаєморозуміння та поваги" - каже майстр.

 Фігура 48-річної Юлії Тимошенко має великі груди та широкі стегна. " Ми - земляки, я теж із Дніпропетровщини. Художники зображують її голою, бо вона перша красива жінка в українській політиці. Я помітив, як горіли очі Володимира Путіна під час переговорів із нею. Після цього вирішив виліпити її з Путіним. А скульптуру Тимошенко та Ющенка хочу назвати "Сексуально-політичне відчуження". Чоловіки з такою жінкою почуваються переможеними. Вона може подарувати букет сексуальних утіх навіть неемоційному партнеру" - зазначає Рябо. Скульптура Юлії Тимошенко на його думку -  найгармонійніша -  вона — жінка, гнучка не лише тілом, а й у характері та політиці.

 А ось 50-річну Ганну Герман скульптор показав зі спини, выговор зробив на сідницях. — Вона часто повертається до публіки спиною. Має багато комплексів, хоч і посідає високе становище. У неї гарна фігура, досконала форма очей. Але не вистачає загадковості, природної пластики. З чоловіками їй заважає спілкуватися розум. Я хотів би з нею поговорити, розкомплексувати її — зазначає митець.

  Кожна скульптура - 60 см заввишки, з тонованого пластику. Автор погодився би їх продати за $2–5 тис. — Дорожчі будуть Тимошенко і Богатирьова, бо я проник у їхній внутрішній світ. Герман більше дофантазовував. 

До лютого роботи показують на виставці сучасного мистецтва в Італії.  — Подумав, що італійцям буде цікаво подивитися. Бо одна з їхніх газет визнала Тимошенко найгарнішою жінкою-політиком у світі.

Олег Рябо три тижні працював над скульптурами. — Думаю, з Тимошенко міг би найлегше зав’язати стосунки, але вона зорієнтована на кар’єру. Її планка висока. Чоловікові біля неї доведеться постійно дотягуватися. Якби зустрів її в молодості, у нас би щось закрутилося або подружилися б. Богатирьову розумію найкраще, бо вона схожа на мою дружину Наталію. У побуті — така ж сувора та властна, а в інтимному житті пристрасна.

 Дружині митця роботи не сподобалися. Вона - ревнива, традиційних поглядів. Каже, що міг би стриманіше їх зробити. Наталю ніколи не ліпив...


ПТ, 8 декабря 2023, 20:37 Курс НБУ: USD , EUR , RUR